Son Yazılar
Home / Yazılı Sınav Örnekleri / 11. Sınıf Seçmeli Tarih Dersi Online Yazılı

11. Sınıf Seçmeli Tarih Dersi Online Yazılı

Değerli öğrencilerimiz, hepimizin hayatı sınavlarla geçti ve geçmekte, tecrübelerimize dayanarak şunları söyleyebiliriz. Sınavlardan sonra öğrencilerin çoğundan duyduğumuz bir şey vardır. Çalıştığım yerlerden soru çıkmadı. İşte bu çalışmamızın amacı, sizleri sınavlara daha iyi hazırlamak. Burada çözdüğünüz sorulardan sonra sınavlardaki başarılarınızın arttığını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Sizlerden ricamız bu soruları çözün ve sınavlardan sonra burada yorum yapın ki biz de ona göre çalışmalarımızı güncelleyelim. Bütün öğrencilerimize eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dileriz.


11. Sınıf Seçmeli Tarih 2.Dönem 2. Yazılı

Başla
Tebrikler - 11. Sınıf Seçmeli Tarih 2.Dönem 2. Yazılı adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

 

5 Yorumlar

  1. testlerinizi yarım cevapalarla tamalasam tamda cevap versem tam puan alıyorum bence bu şeyi bi düzeltin iyi günler

    • Eleştiriniz üzere yazımızı tekrar inceledik. incelemelerimizde dediğiniz gibi bir sorun tanımlayamadık. Ancak şunu söyleyelim, bir soruya yanlış cevap verdiğinizde doğru cevabı bulana kadar işaretleme yapabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda sistem onu doğru sayarak puanlamayı ona göre yapıyor. Dediğiniz gibi bir sorun yaşamak istemiyorsanız, lütfen sorulara tek bir cevap verin. Eleştirileriniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

  2. Acillll lutfen cewaplar nerde ukasablirzz

Bir Cevap Yazın